Centrum Handlowe Bazar Targowisko TOMEX

Historia firmy TOMEX rozpoczęła się w 1990 roku kiedy to przy Rondzie Kocmyrzowskim powstał niewielki plac handlowy. W krótkim czasie nasz bazar stał się najbardziej rozpoznawalną marką tej branży w Małopolsce. W ślad za tym sukcesem poszły dalsze działania, które zaskutkowały rozwinięciem się bardzo wielu branż związanych z tradycyjnym handlem i usługami.

Początki były trudne, ale ogromna pasja i zapał założycieli połączone z wielkim zaangażowaniem wszystkich kupców przynosiły rezultaty. Kontynuując tradycje najstarszego prywatnego placu handlowego Polski Południowej Firma rozwija się nieustannie, poszerzając powierzchnię handlowo – usługową i podnosząc standard. By sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów stawiamy na niskie ceny i jakość sprzedawanych produktów oraz świadczonych usług.

W rezultacie, na niemal 7 hektarowym terenie powstała funkcjonalna i przestronna przestrzeń handlowa zrzeszająca ponad 500 rzetelnych kupców, gdzie w miłej atmosferze Klienci mogą dokonywać zakupów.

TOMEX plasuje się w ścisłej czołówce najchętniej odwiedzanych miejsc zakupowych w Małopolsce. Pomimo silnej konkurencji, dzięki systematycznej pracy i wysokiej jakości oferowanych produktów w niewygórowanych cenach, TOMEX stał się ulubionym miejscem TRADYCYJNEGO HANDLU na mapie Krakowa.

Godziny otwarcia: 

poniedziałek - piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00
niedziela: Zamknięte
Teraz zamknięte.

Adres

Bieńczycka 168
31-860 Kraków