Targowisko Miejskie Gubin

Jeśli chcesz zrobić tanie zakupy w Polsce, w niepowtarzalnej atmosferze polskiego jarmarku, zapraszamy na Targowisko Miejskie w Gubinie. Nie musisz się martwić o swój samochód pozostawisz go na parkingu strzeżonym.
Gwarantujemy udane zakupy artykułów przemysłowych, odzieży, akcesoriów samochodowych, zabawek, pamiątek, używek, znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz dla domu i ogrodu.

Jak poczujesz się zmęczony możesz skorzystać z wielu punktów gastronomicznych znajdujących się na rynku. Są to przysmaki kuchni niemieckiej i polskiej. Z napoi polecamy piwo.
Stawka czynszu przedstawiają się w poszczególnych targowiskach następująco:

1) stawka czynszu za m2 wynajmu gruntu gminnego na targowisku spożywczym wynosi:

a) 21,15 zł netto (z uzyskaną zniżką) + 23% VAT

b) 28,20 zł netto ( bez zniżki) + 23% VAT

Jednocześnie informuję, że zniżka na targowisku spożywczym przysługuje wynajmującemu po miesiącu działalności (wynajmu gruntu) w wysokości 25%, pod warunkiem, że wynajmujący nie jest dłużnikiem Gminy Gubin o statusie miejskim. Telefon kontaktowy do administracji targowiska 68 4558190.

2) Stawka czynszu za m2 wynajmu gruntu gminnego na targowisku przemysłowym wynosi:

a) 16,92 zł netto ( z uzyskaną zniżką) + 23% VAT

b) 28,20 zł netto (bez zniżki) + 23% VAT

Jednocześnie informuję się , że zniżka na targowisku przemysłowym przysługuje wynajmującemu po miesiącu działalności (wynajmu gruntu) w wysokości 40%, pod warunkiem, że wynajmujący nie jest dłużnikiem Gminy Gubin o statusie miejskim.

Godziny otwarcia: 

poniedziałek - niedziela: 7:00-19:00
Teraz zamknięte.

Adres

Śląska 1
66-620 Gubin